Μέχρι την Τρίτη 17 Μαρτίου θα πρέπει να έχουν απαντήσει οι δήμοι για τις ανάγκες που έχουν σε προσωπικό. Το ΥΠΕΣΔΑ με έγγραφό του το οποίο χαρακτηρίζεται ως εξαιρετικά επείγον, ενειμερώνει τους ΟΤΑ ότι όλοι οι πίνακες θα αποστέλλονται µόνο ηλεκτρονικά στην διεύθυνση d.pta@ypes.gr της ∆/νσης Προσωπικού Τ.Α. και ως θέµα του ηλεκτρονικού µηνύµατος θα φέρουν: το αντικείµενο του θέµατος (Αποστολή αιτηµάτων για κάλυψη άµεσων λειτουργικών αναγκών σε προσωπικό). Λόγω του κ α τ ε π ε ί γ ο ν τ ο ς του θέµατος και προκειµένου να ακολουθηθούν οι ηµεροµηνίες του ως άνω σχετικού, θα πρέπει όλοι οι φορείς να έχουν αποστείλει τους πίνακές τους στην προαναφερθείσα ηλ.διεύθυνση της ∆ιεύθυνσή µας έως την Τρίτη 17-3- 2015. Στο ηλεκτρονικό µήνυµα θα πρέπει επίσης να αναφέρονται τα στοιχεία επικοινωνίας του υπεύθυνου για την αποστολή των πινάκων υπαλλήλου για τυχόν παροχή διευκρινήσεων εφόσον ανακύψει ανάγκη.
Άρθρο Localit 16 Μαρτίου, 2015
Επιστολή ΥΠΕΣΔΑ στους δήμους για προγραμματισμό προσλήψεων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Ετικέτες
ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
Ρεπορτάζ
22 Ιουλίου, 2024
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατερίνη: Την προσοχή των πολιτών για απόπειρα απάτης εφιστά ο Δήμος
Ο Δήμος Κατερίνης γνωστοποιεί, ότι τις τελευταίες ημέρες γίνεται προσπάθεια από επιτήδειους για απόσπαση χρηματικών…
Ρεπορτάζ
22 Ιουλίου, 2024
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Χανιά: Αναβιώνει για 3η χρονιά η Παραδοσιακή Στράτα του Δήμου
Το μουσικοχορευτικό δρώμενο της Παραδοσιακής Στράτας του Δήμου Χανίων αναβιώνει για 3η συνεχόμενη χρονιά και…
Ρεπορτάζ
22 Ιουλίου, 2024
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Έτοιμη η μελέτη για το rebranding της Ρόδου από τον Δήμο
Στον στρατηγικό επαναπροσδιορισμό του brand name της Ρόδου, προχωρά η νέα δημοτική αρχή με σκοπό…