Τα προβλήματα των περιφερειών και τρόποι αντιμετώπισής τους συζητήθηκαν εν εκτάσει στη σύσκεψη που είχε ο υπουργός Εσωτερικών Τάκης Θεοδωρικάκος με τους περιφερειάρχες και τη συμμετοχή του υφυπουργού Θεόδωρου Λιβάνιου.
![](https://kede.gr/wp-content/uploads/localitold/2019/12/Θεοδωρικάκος-περιφερειάρχες.jpg)
Τα προβλήματα των περιφερειών και τρόποι αντιμετώπισής τους συζητήθηκαν εν εκτάσει στη σύσκεψη που είχε ο υπουργός Εσωτερικών Τάκης Θεοδωρικάκος με τους περιφερειάρχες και τη συμμετοχή του υφυπουργού Θεόδωρου Λιβάνιου.
ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
Η Κυριακή 21 Ιουλίου ήταν η πιο ζεστή μέρα που έχει καταγραφεί παγκοσμίως στα χρονικά,…
Για μια φορά ακόμη ο δήμαρχος Μονεμβασίας Ηρακλής Τριχείλης, επανέρχεται στην ανάγκη εξοικονόμησης νερού και…
Το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Χαλκιδέων, συμφώνησε ομόφωνα με την απόφαση του Συμβουλίου της Δημοτικής…