Δειγματοληπτικό έλεγχο για COVID-19 πραγματοποίησε σήμερα το πρωί κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, που επισκέφθηκε τα γραφεία της Δημοτικής Αστυνομίας Κοζάνης. Ο έλεγχος πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των δράσεων πρόληψης και ελέγχου της εξάπλωσης του κορωνοϊού.
![](https://kede.gr/wp-content/uploads/localitold/2020/05/έλεγχος-κορονοϊού-δημοτική-αστυνομία-κοζάνης.jpg)
Δειγματοληπτικό έλεγχο για COVID-19 πραγματοποίησε σήμερα το πρωί κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, που επισκέφθηκε τα γραφεία της Δημοτικής Αστυνομίας Κοζάνης. Ο έλεγχος πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των δράσεων πρόληψης και ελέγχου της εξάπλωσης του κορωνοϊού.
Ο Δήμος Κατερίνης γνωστοποιεί, ότι τις τελευταίες ημέρες γίνεται προσπάθεια από επιτήδειους για απόσπαση χρηματικών…
Το μουσικοχορευτικό δρώμενο της Παραδοσιακής Στράτας του Δήμου Χανίων αναβιώνει για 3η συνεχόμενη χρονιά και…
Στον στρατηγικό επαναπροσδιορισμό του brand name της Ρόδου, προχωρά η νέα δημοτική αρχή με σκοπό…
Άμεση πρόσβαση στις προγραμματισμένες συνεδριάσεις, ημερίδες και συμβούλια της ΚΕΔΕ και των συνεργατών της.