Σήμερα, στις 11 το πρωί, στη Δημοτική Αγορά της Κυψέλης, θα γίνει η ορκωμοσία του νέου δημάρχου Αθηναίων Χάρη Δούκα και των μελών του Δημοτικού Συμβουλίου αλλά και των Συμβουλίων των δημοτικών κοινοτήτων.
Σήμερα, στις 11 το πρωί, στη Δημοτική Αγορά της Κυψέλης, θα γίνει η ορκωμοσία του νέου δημάρχου Αθηναίων Χάρη Δούκα και των μελών του Δημοτικού Συμβουλίου αλλά και των Συμβουλίων των δημοτικών κοινοτήτων.
ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
Στη δεύτερη συνάντηση των εταίρων του έργου «e- WAsTER» που διοργάνωσε το Ινστιτούτο Περιβαλλοντικών Ερευνών…
Στον εμπλουτισμό του μητρώου εμπειρογνώμων προχωρά η Επιτροπή Ισότητας του Δήμου Ιωαννιτών. Όπως αναφέρει εμφατικά:…
Την προσπάθεια της για την αναβάθμιση της αισθητικής των χώρων που φιλοξενούν δέντρα και λουλούδια…