Δωρεάν rapid test θα πραγματοποιηθούν στον Δήμο Αγίας Βαρβάρας σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ, την Τετάρτη 3 και την Πέμπτη 25 Αυγούστου, στο Α΄ΚΑΠΗ του Δήμου στην οδό Καλαντζάκου 7, σε χώρο κατάλληλα στεγασμένο με πλήρη ιατρικό εξοπλισμό.
Δωρεάν rapid test θα πραγματοποιηθούν στον Δήμο Αγίας Βαρβάρας σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ, την Τετάρτη 3 και την Πέμπτη 25 Αυγούστου, στο Α΄ΚΑΠΗ του Δήμου στην οδό Καλαντζάκου 7, σε χώρο κατάλληλα στεγασμένο με πλήρη ιατρικό εξοπλισμό.
ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
Τα σημεία που διεξάγονται σήμερα δωρεάν rapid test από τον ΕΟΔΥ είναι τα παρακάτω: Κτίριο…
Τα σημεία που διεξάγονται σήμερα δωρεάν rapid test από τον ΕΟΔΥ είναι τα παρακάτω: Κτίριο…
Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα για δωρεάν rapid tests, ανακοίνωσε ο δήμος Σύρου – Ερμούπολης. Αναλυτικά το…