Δειγματοληπτικό έλεγχο για COVID-19 πραγματοποίησε σήμερα το πρωί κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, που επισκέφθηκε τα γραφεία της Δημοτικής Αστυνομίας Κοζάνης. Ο έλεγχος πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των δράσεων πρόληψης και ελέγχου της εξάπλωσης του κορωνοϊού.
![](https://kede.gr/wp-content/uploads/localitold/2020/05/έλεγχος-κορονοϊού-δημοτική-αστυνομία-κοζάνης.jpg)
Δειγματοληπτικό έλεγχο για COVID-19 πραγματοποίησε σήμερα το πρωί κλιμάκιο του ΕΟΔΥ, που επισκέφθηκε τα γραφεία της Δημοτικής Αστυνομίας Κοζάνης. Ο έλεγχος πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο των δράσεων πρόληψης και ελέγχου της εξάπλωσης του κορωνοϊού.
Η ανάπλαση του πάρκου «Ειρήνης» και ο στρατηγικός σχεδιασμός των χώρων πρασίνου που βρίσκονται στο…
Σε αλλαγή του συνόλου της διοίκησης της Δημοτικής Αστυνομίας και των Δημοτικών Αστυνομικών τμημάτων προχώρησε…
Ο Δήμος Κατερίνης γνωστοποιεί, ότι τις τελευταίες ημέρες γίνεται προσπάθεια από επιτήδειους για απόσπαση χρηματικών…
Άμεση πρόσβαση στις προγραμματισμένες συνεδριάσεις, ημερίδες και συμβούλια της ΚΕΔΕ και των συνεργατών της.