![](https://kede.gr/wp-content/uploads/localitold/2020/01/Δημήτρης-Καλογερόπουλος.jpg)
Στη θέση του προέδρου του Εποπτικού Συμβουλίου της Ένωσης ΔΕΥΑ Ελλάδος, εξελέγη ομόφωνα ο Δήμαρχος Αιγιαλείας Δημήτρης Καλογερόπουλος, κατά την πρόσφατη συνεδρίαση που πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή στην Αθήνα.
Στη θέση του προέδρου του Εποπτικού Συμβουλίου της Ένωσης ΔΕΥΑ Ελλάδος, εξελέγη ομόφωνα ο Δήμαρχος Αιγιαλείας Δημήτρης Καλογερόπουλος, κατά την πρόσφατη συνεδρίαση που πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή στην Αθήνα.
Ο Δήμος Κατερίνης γνωστοποιεί, ότι τις τελευταίες ημέρες γίνεται προσπάθεια από επιτήδειους για απόσπαση χρηματικών…
Το μουσικοχορευτικό δρώμενο της Παραδοσιακής Στράτας του Δήμου Χανίων αναβιώνει για 3η συνεχόμενη χρονιά και…
Στον στρατηγικό επαναπροσδιορισμό του brand name της Ρόδου, προχωρά η νέα δημοτική αρχή με σκοπό…
Άμεση πρόσβαση στις προγραμματισμένες συνεδριάσεις, ημερίδες και συμβούλια της ΚΕΔΕ και των συνεργατών της.