Από το πρωί της ερχόμενης Κυριακής, 29 Μαρτίου, μπαίνει σε εφαρμογή η θερινή ώρα. Έτσι στις 3 το πρωί οι δείκτες των ρολογιών πρέπει να μετακινηθούν μία ώρα μπροστά, δηλαδή στις 04.00.
Από το πρωί της ερχόμενης Κυριακής, 29 Μαρτίου, μπαίνει σε εφαρμογή η θερινή ώρα. Έτσι στις 3 το πρωί οι δείκτες των ρολογιών πρέπει να μετακινηθούν μία ώρα μπροστά, δηλαδή στις 04.00.
ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ
Η Κυριακή 21 Ιουλίου ήταν η πιο ζεστή μέρα που έχει καταγραφεί παγκοσμίως στα χρονικά,…
Για μια φορά ακόμη ο δήμαρχος Μονεμβασίας Ηρακλής Τριχείλης, επανέρχεται στην ανάγκη εξοικονόμησης νερού και…
Το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Χαλκιδέων, συμφώνησε ομόφωνα με την απόφαση του Συμβουλίου της Δημοτικής…